fbpx
Masz pytania? 796 469 291 - Mariusz

cześć,

Jestem Adam 

Ekspert wędliniarstwa

01

o mnie

Mam 33 lata i od niemal 15 lat zajmuję się szeroko pojętym wędliniarstwem domowym. Przyznaj, że w wieku 20 lat mało kto zajmuje się rozbiorem półtuszy wieprzowej. Dziwiło to zarówno moich znajomych, jak i rodzinę – ale nie mnie. Miałem zapał do wykonywania własnych wyrobów i tego się trzymałem. Uczyłem się samodzielnie, czytałem książki oraz wszystkie możliwe publikacje w internecie. Takie podejście niestety ma swoje skutki uboczne. Człowiek musi dochodzić do wszystkiego samodzielnie, popełnia dużo błędów, co sprawia że wszystko rozciąga się w czasie. Jednak jest jeden, ogromny plus – aby zrozumieć wszystkie procesy, musiałem dogłębnie analizować wszystko, co robiłem. Ogromne ilości surowca i czasu przeznaczonego na testy zaprocentowały silnie ugruntowaną wiedzą, popartą praktyką.
W 2014 roku zostałem ekspertem Fimple.tv (dawnej Szkoły w Necie). Zostałem poproszony o przygotowanie scenariusza do ponad 14 godzinnego filmu szkoleniowego, który był zrealizowany z największym forum wędliniarskim w Polsce (wedlinydomowe). Wyprodukowany materiał filmowy do dziś jest znanym i bardzo poważanym w branży wędliniarskiej warsztatem wideo.
Ponadto jestem autorem poczytnego bloga o tematyce Rzemieślniczych Wyrobów Kulinarnych, tworzę autorskie receptury wędliniarskie, doradzam małym zakładom masarskim udoskonalając receptury i propaguję wędliniarstwo domowe. 

02

Moje kursy wideo

03

Moje warsztaty stacjonarne

04

Zadaj mi pytanie

Let's be friends...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultricies sollicitudin ante nec mattis. Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis porta diam. 

Email: dannyn@fakedesign.co

Tel: 1 868 70 56 99