+48 796 469 291 Koszyk

Cześć,
jestem Adam
Expert wędliniarstwa

Kilka słów
o mnie

Mam 33 lata i od niemal 15 lat zajmuję się szeroko pojętym wędliniarstwem domowym. Przyznaj, że w wieku 20 lat mało kto zajmuje się rozbiorem półtuszy wieprzowej.

Dziwiło to zarówno moich znajomych, jak i rodzinę – ale nie mnie. Miałem zapał do wykonywania własnych wyrobów i tego się trzymałem

Uczyłem się samodzielnie, czytałem książki oraz wszystkie możliwe publikacje w internecie.

Takie podejście niestety ma swoje skutki uboczne. Człowiek musi dochodzić do wszystkiego samodzielnie, popełnia dużo błędów, co sprawia że wszystko rozciąga się w czasie

Jednak jest jeden, ogromny plus – aby zrozumieć wszystkie procesy, musiałem dogłębnie analizować wszystko, co robiłem. Ogromne ilości surowca i czasu przeznaczonego na testy zaprocentowały silnie ugruntowaną wiedzą, popartą praktyką. W 2014 roku zostałem ekspertem Fimple.tv (dawnej Szkoły w Necie).

Zostałem poproszony o przygotowanie scenariusza do ponad 14 godzinnego filmu szkoleniowego, który był zrealizowany z największym forum wędliniarskim w Polsce (wedlinydomowe). Wyprodukowany materiał filmowy do dziś jest znanym i bardzo poważanym w branży wędliniarskiej warsztatem wideo.

Ponadto jestem autorem poczytnego bloga o tematyce Rzemieślniczych Wyrobów Kulinarnych, tworzę autorskie receptury wędliniarskie, doradzam małym zakładom masarskim udoskonalając receptury i propaguję wędliniarstwo domowe.

Moje wybrane
kursy wideo

Sprawdź moje kursy na fimple.tv

Masz pytania? Skorzystaj z okienka czatu w dolnym prawym rogu!