Dla początkujących

WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH
1-Dniowe Warsztaty z wyrobu serów, pieczywa i wędlin

Dostępne w formie prezentu

CO GDZIE I KIEDY?
O WARSZTATACH
1-dniowe warsztaty “Dla początkujących”, czyli zdrowe jedzenie w domowej kuchni. Kolejne już terminy rzemieślniczych warsztatów, podczas których nauczysz się jak zrobić smaczne i przede wszystkim naturalne produkty dla siebie i całej rodziny. Podczas, gdy na półkach sklepowych żywność wypchana jest wzmacniaczami smaku, cukrami, konserwantami i wszystkim, co nie jest zdrowe, Ty masz możliwość zrobić swoje masło, ser kanapkowy, czy bułki poznańskie na zakwasie. Wszystkie te wyroby zrobisz z naturalnych składników, dostępnych w każdym sklepie.
Każdego dnia stajesz przed wyborem: zjeść smacznie, czy zdrowo i naturalnie? A co, jeśli powiemy Ci, że możesz mieć jedno i drugie? Tego nauczysz się podczas naszych Warsztatów. Zapraszamy.
PLAN WARSZTATÓW
8:00 – Rejestracja uczestników
8:45 – Oficjalne rozpoczęcie warsztatów
9:00 – I BLOK WARSZTATOWY
10:30 – Przerwa kawowa
11:00 – II BLOK WARSZTATOWY
12:15 – Przerwa
12:45 – III BLOK WARSZTATOWY
14:15 – Obiad
15:15 – IV BLOK WARSZTATOWY
17:30 – Degustacja wyrobów, zakończenie

Wyrwij się z domu na jeden dzień, który spędzisz w śród ciekawych ludzi. Przy okazji nauczysz się wyrobu produktów kulinarnych, a wolne chwile spędzisz w śród lasów i zwierząt. Widzimy się na warsztatach 🙂
Adam

Organizator

PODCZAS WARSZTATÓW NAUCZYSZ SIĘ

Masło

Masło to jeden z najzdrowszych i najczęściej używanych tłuszczów do smarowania pieczywa. Zrobienie domowego masła zajmuje max. 30 min. Jego smak jest nieporównywalny ze sklepowym. Sam/a się przekonasz. Są jednak pewne zasady, które ułatwią cały proces robienia masła oraz wzbogacą jego smak.

Bułki poznańskie

Mając swojske masło nie może zabraknąć pieczywa. Najlepiej ręcznie zrobionego. Dlatego nauczymy Cię, jak zrobić bułki poznańskie na swoim domowym zakwasie. Są to tzw. bułki z przedziałkiem lub “dupką”. 🙂 Ciepła bułeczka ze świeżym serkiem, czy masłem? Co wybierasz?

Zakwas pszenny

Zrobienie swojego zakwasu dla wielu ludzi sprawia ogromne kłopoty. Tymczasem jest to bardzo prosty proces, który z pewnością zrozumiesz podczas warsztatów. Dowiesz się jak o niego dbać, jak go przechowywać, czy np. wysuszyć, jeśli nie potrzebujesz go przez jakiś czas. Po warsztatach zabierzesz swój zakwas do domu.

Ser kanapkowy

Bardzo smaczny, szybki ser kanapkowy. Najbardziej smakuje z solą, pieprzem i liściem sałaty. Jest delikatny i dobry do kanapek na drugie śniadanie. Uwaga – zostaje zjedzony w parę dni 🙂

Kiełbasa w słoiku (konserwa)

Tak, to jest kiełbasa sloikowa taka jaką robili nasi dziadkowie. Dopracowana receptura przez naszego eksperta w 100% oddaje smak tej tradycyjnej “słoikowej”. Charakteryzuje się długą trwałością i prostym wykonaniem.
WYBIERZ BILET
Dobrze przemyśl swój wybór
UCZESTNIK SŁUCHACZ
250 PLN
W cenie warsztatów masz zapewnione:

Miejsce siedzące

Całodniowy bufet kawowy

Obiad dwudaniowy

Receptury wykonywanych produktów

Terminy i płatność:

Po przejściu do sklepu
będziesz mieć możliwość
wybrania dostępnych terminów na 2019 rok.
Ilość miejsc ograniczona.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
UCZESTNIK AKTYWNY

600 PLN

W cenie warsztatów masz zapewnione:

Własne stanowisko pracy

Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Receptury wykonywanych produktów

Obiad dwudaniowy

Całodniowy bufet kawowy

Zaświadczenie ukończenia warsztatów

Terminy i płatność:

Po przejściu do sklepu
będziesz mieć możliwość
wybrania dostępnych terminów na 2019 rok.
Ilość miejsc ograniczona.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

UCZESTNIK O WARSZTATACH

Włącz i obejrzyj wideo, w którym Ewa opowiada dlaczego przyjechała na warsztaty.

GRAND ASPEN

Dojazd do posiadłości

ADRES

Miejscowość: Wygnańczyce
Adres: 9B, 67-400
Dane współrzędne: 51.826199, 16.177916

ODLEGŁOŚCI

Poznań: ok. 110 km, +,- 1 godz. 40 min
Wrocław: ok. 125 km, +,- 1 godz. 26 min
Ostrów Wielkopolski: ok. 140 km, +,- 2 godz.

UDOGODNIENIA

Parking: tak
Wi-fi: tak
Ubranie ochronne: tak

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?


POSIADŁOŚĆ

Nie jest to hotel, restauracja, czy agroturystyka. To posiadłość wkomponowana w otaczającą naturę, żyjąca z nią w zgodzie. Cały obiekt dostępny jest dla Ciebie. Każda warsztatowa przerwa, to nieograniczona ilość wolnego miejsca na odpoczynek.

SALA

Swoją przestrzennością zapewnia przyjemność z przyswajania wiedzy. Duże, drewniane stoły pozwalają na komfortowe, indywidualne stanowiska pracy. Sala warsztatowa mieści się w tym samym budynku, co pokoje noclegowe.

POKOJE

Pokoje mają wysoki standard estetyczny, zaś swoją prostotą sprzyjają wyciszeniu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (reg. pkt. 14.).

KUCHNIA

Gotujemy z najlepszych składników, w kuchni znajdującej się za ścianą jadalni. Ponadto do Twojej dyspozycji jest samoobsługowy, całodobowy bufet ze świeżo mieloną kawą, dobrymi herbatami, wodą mineralną, owocami i własnoręcznie wypiekanymi ciasteczkami.