Serowarskie

SEROWARSKIE

Podstawowe warsztaty serowarstwa domowego

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Uczestnik Słuchacz

Weź udział w warsztatach Serowarskich jako “Uczestnik Słuchacz”, podczas których dowiesz się jak zrobić masło, jogurt naturalny, goudę, oscypki oraz ricottę. Są to podstawowe, 1-dniowe warsztaty dla osób, które chcą zacząć przygodę z serowarstwem w warunkach domowych. Warsztaty prowadzi Serowar Żuławski – Krzysztof Jaworski. Zapraszamy!

Termin warsztatów wybierzesz przechodząc do sklepu.

Uczestnik Aktywny

Wybierając bilet “Uczestnik Aktywny” będziesz pracować przy swoim stanowisku pracy, wyposażonym w profesjonalne narzędzia. Podczas warsztatów wszystkie wyroby wykonasz samodzielnie pod okiem prawdziwego serowara. Są to podstawowe, 1-dniowe warsztaty dla osób, które chcą zacząć przygodę z serowarstwem w warunkach domowych. Warsztaty prowadzi Serowar Żuławski – Krzysztof Jaworski. Zapraszamy!

Termin warsztatów wybierzesz przechodząc do sklepu.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?

Dojazd do posiadłości Grand Aspen

GRAND ASPEN

Miejscowość: Wygnańczyce
Adres: 9B, 67-400
Dane współrzędne: 51.826199, 16.177916

ODLEGŁOŚCI

Poznań: ok. 110 km, +/- 1 godz. 40 min
Wrocław: ok. 125 km, +/- 1 godz. 26 min
Ostrów Wielkopolski: ok. 140 km, +/- 2 godz.

UDOGODNIENIA

Parking: tak
Wi-fi: tak
Ubranie ochronne: tak 

GRAND ASPEN

POSIADŁOŚĆ

Nie jest to hotel, restauracja, czy agroturystyka. To posiadłość wkomponowana w otaczającą naturę, żyjąca z nią w zgodzie. Cały obiekt dostępny jest dla Ciebie. Każda warsztatowa przerwa, to nieograniczona ilość wolnego miejsca na odpoczynek.

SALA

Swoją przestrzennością zapewnia przyjemność z przyswajania wiedzy. Duże, drewniane stoły pozwalają na komfortowe, indywidualne stanowiska pracy. Sala warsztatowa mieści się w tym samym budynku, co pokoje noclegowe.

POKOJE

Pokoje mają wysoki standard estetyczny, zaś swoją prostotą sprzyjają wyciszeniu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (reg. pkt. 14.).

KUCHNIA

Gotujemy z najlepszych składników, w kuchni znajdującej się za ścianą jadalni. Ponadto do Twojej dyspozycji jest samoobsługowy, całodobowy bufet ze świeżo mieloną kawą, dobrymi herbatami, wodą mineralną, owocami i własnoręcznie wypiekanymi ciasteczkami.