Wędliniarsko - piekarskie

WĘDLINIARSKO – PIEKARSKIE

Podstawowe warsztaty z wyrobu wędlin i peczywa

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Uczestnik Słuchacz

Weź udział w warsztatach Wędliniarsko-Piekarskich. Podczas nich dowiesz się jak zrobić kiełbasę białą, tradycyjną słoikową, bułki wieloziarniste na zakwasie oraz prawdziwy pszenny zakwas chlebowy. Są to podstawowe, 1-dniowe warsztaty dla osób, które chcą zacząć przygodę z wyrobem domowych, naturalnych produktów. Zapraszamy!

Termin warsztatów wybierzesz przechodząc do sklepu.

Uczestnik Aktywny

Wybierając bilet "Uczestnik Aktywny" będziesz pracować przy swoim stanowisku pracy, wyposażonym w profesjonalne narzędzia. Do wykonywania wyrobów używamy mięsa z pobliskich chodowli trzody chlewnej oraz naturalnych mąk z młyna. Zobacz co zyskasz wykupując bilet "Uczestnik Aktywny".

Termin warsztatów wybierzesz przechodząc do sklepu.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?

Dojazd do posiadłości Grand Aspen

GRAND ASPEN

Miejscowość: Wygnańczyce
Adres: 9B, 67-400
Dane współrzędne: 51.826199, 16.177916

ODLEGŁOŚCI

Poznań: ok. 110 km, +/- 1 godz. 40 min
Wrocław: ok. 125 km, +/- 1 godz. 26 min
Ostrów Wielkopolski: ok. 140 km, +/- 2 godz.

UDOGODNIENIA

Parking: tak
Wi-fi: tak
Ubranie ochronne: tak 

GRAND ASPEN

POSIADŁOŚĆ

Nie jest to hotel, restauracja, czy agroturystyka. To posiadłość wkomponowana w otaczającą naturę, żyjąca z nią w zgodzie. Cały obiekt dostępny jest dla Ciebie. Każda warsztatowa przerwa, to nieograniczona ilość wolnego miejsca na odpoczynek.

SALA

Swoją przestrzennością zapewnia przyjemność z przyswajania wiedzy. Duże, drewniane stoły pozwalają na komfortowe, indywidualne stanowiska pracy. Sala warsztatowa mieści się w tym samym budynku, co pokoje noclegowe.

POKOJE

Pokoje mają wysoki standard estetyczny, zaś swoją prostotą sprzyjają wyciszeniu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (reg. pkt. 14.).

KUCHNIA

Gotujemy z najlepszych składników, w kuchni znajdującej się za ścianą jadalni. Ponadto do Twojej dyspozycji jest samoobsługowy, całodobowy bufet ze świeżo mieloną kawą, dobrymi herbatami, wodą mineralną, owocami i własnoręcznie wypiekanymi ciasteczkami.