3 Dniowe Warsztaty Serowarskie

3-DNIOWE WARSZTATY SEROWARSKIE

Naucz się warzyć prawdziwe sery pod okiem profesjonalnego serowara!

PRAKTYKA

Wykonasz 7 serów, które zabierzesz do domu.

VOD

Otrzymasz film nagrany podczas warsztatów.

JAKOŚĆ

Własne stanowisko pracy.

CZYM SĄ 3DWS?

3-Dniowe Warsztaty Serowarskie, czyli 3DWS

Nasze warsztaty serowarskie to intensywne 3 dni, które spędzisz w gronie ciekawych ludzi. Podczas 3DWS zdobędziesz wiedzę o warzeniu serów przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Pracując przy jednoosobowym stanowisku, używając profesjonalnych narzędzi i mając do dyspozycji prawdziwego serowara sam wykonasz tradycyjne, swojskie sery. Przerwy spędzisz wśród lasów, koni i nieograniczonej ilości miejsca. Wszystko po to, abyś mógł odpocząć, nawiązać nowe znajomości, a przede wszystkim zrozumieć proces powstawania serów.

Adam – organizator

Warsztaty serowarskie rozpoczynają się w piątek o godzinie 15.00, jednak czekamy na Ciebie już od godziny 12.00.
Podczas szkolenia nauczysz się wytwarzać sery ze świeżego, pełnowartościowego mleka prosto od krowy.

PIĄTEK

Śmietana

Masło

Gouda

SOBOTA

Camembert

Jogurt

Ricotta

Parmezan

NIEDZIELA

Oscypek/Parzenica

Feta

Za dużo jak na pierwszy raz? Nie martw się, pod okiem naszego Mistrza serowarskiego z pewnością sobie poradzisz.
Natomiast po powrocie do domu zaczniesz wykorzystywać zdobytą wiedzę, robiąc wspaniałe sery.

DLA KOGO SĄ NASZE WARSZTATY?

Pasjonaci

Warsztaty serowarskie są idealne dla pasjonatów kulinarnych oraz amatorów domowych wyrobów, którzy dla własnej satysfakcji i zdrowia chcą wzbogacić swoją kulinarną wiedzę. Wyrób serów w domowych warunkach bez wszechobecnej, zbędnej chemii jest umiejętnością nietuzinkową, wywołującą podziw i zachwyt w gronie najbliższych!
Patrycja – organizator

Serowarzy

Wielu serowarów na początku swojej drogi boryka się w swojej serowni z różnymi problemami. Weekend spędzony w towarzystwie Mistrza Serowarskiego, który pomaga mleczarniom rozwiązywać problemy i ulepszać receptury na sery, daje szansę na uzyskanie indywidualnych, profesjonalnych porad i cennych wskazówek.

KTO PROWADZI WARSZTATY 3DWS?

Serowar Żuławski – Krzysztof Jaworski

Urodził się w domu podcieniowym na Żuławach. Po studiach przez blisko 15 lat był głównym serowarem w małym zakładzie mleczarskim. Propagował wytwarzanie sera metodą prostą, manufakturową. Ser spod jego kierownictwa zdobywał liczne nagrody na targach żywności.
Od 2007 roku zajmuje się popularyzacją sztuki serowarskiej. Pomaga mleczarniom przy doskonaleniu produktów. Prowadząc liczne pokazy i szkolenia propaguje zdrową, smaczną i tradycyjną żywność, m.in. ucząc jak w domowych warunkach robić wyjątkowy ser.

Jest początkiem drogi, mentorem wielu. To od niego czerpali wiedzę ci, którzy obecnie próbują robić własne warsztaty serowarskie, występują w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych, czy zdobywają laury za wyśmienite sery w poważanych konkursach.

MIEJSCE / NOCLEGI / POBYT


GRAND ASPEN

ZAPROSZENIE

JAK BYŁO NA POPRZEDNICH 3DWS?

BILETY

NAJBLIŻSZE WARSZTATY 7-9.06.2019 ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ZA:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Ważne

W przypadku rezygnacji z uczestniczenia w 3DWS masz możliwość jednorazowego przeniesienia biletu na inny termin. Przeniesienie biletu musisz zgłosić nie później, niż 30 dni przed rozpoczęciem opłaconych warsztatów. Możesz również wskazać inną osobę, która będzie uczestniczyła zamiast Ciebie w opłaconych warsztatach. O takiej zmianie musisz poinformować nas drogą mailową na adres – hello@fimple.tv Bilet nie podlega zwrotowi. Wykupując bilet, akceptujesz regulaminin 3DWS.

GRAND ASPEN

Miejscowość: Wygnańczyce
Adres: 9B, 67-400
Dane współrzędne: 51.826199, 16.177916

ORGANIZATOR

 

PARTNER

 

NAPISZ DO NAS

 

Jeśli masz pytania odnośnie warsztatów 3DWS, skorzystaj z formularza po prawej stronie. Odpowiedź otrzymasz od razu lub drogą elektroniczną,  jeśli kontaktujesz się z nami podczas naszej nieobecności.

W razie potrzeby: mail - hello@fimple.tv, tel - +48 725 475 380 Adam